Jest 75 produktów.

Pokazano 1-12 z 75 pozycji
Aktywne filtry

Auta terenowe oraz samochody wykorzystywane przez straż pożarną, wojsko czy policję często wyposażone są w wyciągarki elektryczne. Urządzenia takie znakomicie sprawdzają się przy poruszaniu się po szczególnie trudnych terenach, takich jak rozlewiska czy grząskie błoto. Na ich zamontowanie w swoich pojazdach często decydują się także miłośnicy jazdy off-roadowej oraz osoby, które chciałyby zacząć przygodę z tym sportem. Elektryczna wyciągarka samochodowa znajduje zastosowanie również w quadach oraz innych czterokołowcach. Jej zainstalowanie w aucie zwiększa bezpieczeństwo przemieszczania się w ekstremalnie trudnych obszarach. Dysponowanie tym urządzeniem sprawia, że nie musisz obawiać się przestojów w podróży spowodowanych np. ugrzęźnięciem w błocie lub piasku. Wyciągarki elektryczne pomogą Ci w wydostaniu się cało z każdej tego typu opresji.

Dostępne w naszym sklepie urządzenia wyposażone są w silnik, który zasilany jest prądem z akumulatora pojazdu. To niweluje ryzyko rozładowania się sprzętu w trakcie wykonywania przez niego pracy. W zależności od okoliczności maszyna może działać przewodowo lub bezprzewodowo.

Elektryczna wyciągarka samochodowa dysponuje systemem zdalnego sterowania. Wyposażono ją również w bęben i rolki służące do nawijania liny, a także w przekładnię umożliwiającą uzyskanie optymalnego momentu wciągania. W naszym sklepie dostępne są trzy rodzaje takich urządzeń. Są to wyciągarki mechaniczne, elektryczne oraz hydrauliczne, które sprawdzą się zarówno w pojazdach użytkowych, jak i terenowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wyciągarki elektryczne
Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 7 ocen

Śledź nas na Facebooku