Szekle

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Chcesz dobrze przygotować się do swojej wyprawy off-road? W naszej ofercie znajdziesz solidne szekle do wyciągarki. Dzięki nim zaplanujesz bezpieczną przygodę na bezdrożach. Zainwestuj w sprzęt od sprawdzonych producentów. Odpowiednio zamontowana szekla zapewnia szybkie wydostanie się z grząskich ścieżek i niepewnych gruntów. Dobierz odpowiednią wytrzymałość do swojego pojazdu. Możesz wybrać spośród łączników w zakresie od 4,75 do 8,5 tony obciążenia.

Jaki sprzęt do wydostania się z grząskiego gruntu?

Jeżeli należysz do miłośników bezdroży, to musisz zaopatrzyć swoją terenówkę w wyciągarkę. Najczęściej dla samochodów tego typu poleca się sprzęt elektryczny z syntetyczną liną, która nie ulega przetarciom. Jednak elementem decydującym o powodzeniu całej akcji jest właśnie szekla. Ten niepozorny łącznik do wyciągarki pomaga w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Pozwala na wydobycie Twojego pojazd z tarapatów. Wybierz prawidłowe obciążenie i ciesz się spokojem podczas szalonych off-roadowych wypraw.

Ile kosztuje szekla?

Wytrzymałość szekli - to czynnik, który wpływa na jej cenę. Dlatego w zależności, jakie obciążenie dobierzesz do łączników wyciągarki z pojazdem, tyle będziesz musiał zapłacić. Koszt jednego waha się od 30 zł do nawet ponad 100 zł. Zatem rozpiętość cenowa jest duża. Materiał, z jakiego zrobiono szeklę też jest jednym z czynników, który trzeba wziąć pod uwagę podczas planowania budżetu wyprawy. Na rynku oprócz metalowych, można znaleźć też łączniki materiałowe. Jednak warto nie ulegać kompromisom i zainwestować w solidny sprzęt marki POWERWINCH. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Szekle
Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 8 ocen

Śledź nas na Facebooku