Wciągarki linowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Wśród szerokiej gamy sprzętów o wszechstronnym zastosowaniu w asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć wysokiej jakości wciągarki linowe. Są to urządzenia o zróżnicowanym udźwigu przeznaczone głównie do podnoszenia oraz przenoszenia lżejszych ładunków. Dzięki stosunkowo niewielkim wymiarom oraz łatwej obsłudze są wykorzystywane w branży przemysłowej, budowlanej, rolniczej itp. Elektryczna wciągarka linowa, którą można znaleźć w tej kategorii, jest przystosowana do bezpiecznego wpięcia do gniazdka kontaktowego o zasilaniu 230 V. Wszystkie urządzenia są proste w obsłudze, wyposażone w niezawodne silniki i do tego dostępne u nas w przystępnych cenach. Sprzedajemy sprzęt do wciągania pochodzący wyłącznie od najlepszych producentów.

Jak działają elektryczne wciągarki linowe?

W tego rodzaju urządzeniach zastosowano wytrzymałe i trwałe liny z hakiem, które charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na urwanie oraz skręcenie. Sterowanie sprzętem odbywa się za pomocą specjalnego panelu sterującego umieszczonego na kablu. Elektryczne wciągarki linowe dostępne w naszym sklepie internetowym zostały też wyposażone w uniwersalne płyty montażowe, niezbędne okablowanie oraz śruby umożliwiające bezproblemową instalację.

Urządzenia te wykorzystywane są zarówno do przeciągania cięższych ładunków, jak i ich podnoszenia. Znajdują szerokie zastosowanie m.in. w branży przemysłowej, rolniczej, jak i w wielu firmach budowlanych. Sprzedajemy urządzenia profesjonalne, które nie tylko cechują się dużą mocą, ale także przede wszystkim ponadprzeciętną niezawodnością działania. Każda elektryczna wciągarka linowa spełnia najwyższe standardy jakości i jest przystosowana do pracy w trudnych warunkach.

Czym kierować się przy wyborze wciągarki linowej?

Przed wyborem konkretnej modelu urządzenia zastanów się, ile będą ważyć najcięższe ładunki, jakie planujesz podnosić lub przeciągać. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup elektrycznej wciągarki linowej mającej około 20% zapasu, czyli charakteryzującej się nieco większym udźwigiem. Zwróć również uwagę na maksymalną wysokość podnoszenia oraz szybkość tego procesu, jeśli zależy Ci na dużej wydajności działania.

Zamów profesjonalną, elektryczną wciągarkę linową

Już teraz poznaj wszystkie dostępne w naszej ofercie elektryczne wciągarki linowe i wybierz urządzenie, które jest idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. W razie potrzeby zawsze możesz skorzystać z naszego profesjonalnego wsparcia technicznego. U nas zamówisz ten sprzęt wygodnie online, bez wychodzenia z domu i z gwarancją szybkiej dostawy. Zapraszamy do zakupów!

Wciągarki linowe
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 5 ocen

Śledź nas na Facebooku